E-shopy

Prodávejte i když spíte. Vlastně kdykoliv.

Proč trávit čas prodáváním, když to e-shop zvládne sám? Nabídka určuje poptávku, a nabídku určujete vy. Spravovat e-shop, zboží a své zákazníky nebylo nikdy jednodušší.

Přehled o objednávkách

Automatická fakturace

Široké možnosti dopravy

Moderní způsoby placení

Jednoduché úpravy skladu

Nízké měsíční náklady

Mohlo by vás zajímat

Jaké výhody přináší provoz e-shopu?

Bezesporu největší výhodou je rozšíření vaší nabídky o další prodejní kanál. Ať už prodejem zboží zabýváte fyzicky, nebo byste chtěli své služby rozšířit právě i o prodej zboží online, je tato služba přímo pro vás.

Co znamenají měsíční náklady?

I e-shop má své měsíční náklady. Podobně, jako u kamenného obchodu platíte měsíční nájem, elektřinu a personál, u e-shopu platíte za hosting a třetím stranám za zprostředkování metod dopravy či plateb.

Mohu si e-shop spravovat sám/a?

E-shop od nás disponuje uživatelsky přívětivým rozhraním, se kterým vás zaškolíme. Kromě kompletního přehledu zde můžete snadno upravovat vystavené zboží, upravovat sklad a vyřizovat objednávky.

Zvládnete vytvořit i velký e-shop?

Věříme, že na trhu je již veliký výběr z hotových řešení a dodavatelů, kteří se zabývají pouze implementací velkých e-shopů. Proto se my zaměřujeme primárně na dostupnější a menší e-shopy s myšlenkou jednoduché správy a nízkých nákladů.

Webové stránky

Webové stránky

To chci
Optimalizace

Optimalizace

To chci
Komplexní služby

Komplexní služby

To chci
Reference

Věříme, že spokojený zákazník je lepší než jakákoli reklama.